Інфрачервона нагрівальна плівка HEAT PLUS HP-SPN-302-200
- ефективне та сучасне рішення для організації систем теплої підлоги та обігріву стін. Прозора структура плівки забезпечує рівномірне нагрівання поверхні до 80 °C, а низьке енергоспоживання робить її економічною в експлуатації.
Характеристики:
Тип: Нагрівальна плівка
Номінальна напруга: 220 В
Питома потужність: 40 Вт/пог.
Потужність на 1 м²: 200 Вт
Товщина плівки: 0,28 мм
Максимальна температура: до 80 °C
Інфрачервона плівка Heat Plus - це простота установки, надійність та комфортне тепло у вашому будинку, офісі чи будь-якому іншому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 120 град. |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Ширина плівки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,50 ₴

