Дизайн по мотивам легендарного португальского стільця. Якісна порошкове покриття в два шари, сидіння з карпатського бука, покритого спеціальним маслом для вуличних меблів від італійського виробника "Renner". Гарантія 5 років від виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Натуральне дерево |
| Матеріал спинки | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Регульовані опори | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина стільця | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


Відправка з 19 квітня 2026