Підвищена зносостійкість завдяки застосуванню порошкової молоткової фарби.
Компактний, стійкий стіл. Дуже зручний і простий в експлуатації механізм трансформації столу. У складеному вигляді товщина всього 150 мм.
Стіл має стійкі протиковзні пластикові ніжки.
Технічні характеристики
Найменування
Стіл RT-90
Висота, мм
750
Ширина, мм
900
Довжина, мм
600
Діаметр труби, мм
32
Товщина сталі, мм
1,2
Вага, кг
14,2
Цена, грн
1500
Матеріали
Сталь марки 08КП завтовшки 1,2 мм. Труба діаметром 32 мм, товщина стінки 1,5 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Немає |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Глибина | 900 см |
| Глибина в складеному вигляді | 1000 мм |
| Довжина: | 900 см |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Немає |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл складаний. |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина | 600 |
| Ширина в складеному вигляді | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 025 ₴




Відправка з 19 квітня 2026