
Портативный стол для сада металлический Rud 750х750 коричневий
3 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 700801
Відправка з 07 червня 2026+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищена зносостійкість завдяки застосуванню порошкової молоткової фарби.
Компактний, стійкий стіл. Дуже зручний і простий в експлуатації механізм трансформації столу. У складеному вигляді товщина всього 150 мм.
Стіл має стійкі протиковзні пластикові ніжки.
Технічні характеристики
Найменування
Стіл RT-80
Висота, мм
750
Ширина, мм
750
Довжина, мм
750
Діаметр труби, мм
32
Товщина сталі, мм
1,2
Вага, кг
14,5
Цена, грн
1550
Матеріали
Сталь марки 08КП завтовшки 1,2 мм. Труба діаметром 32 мм, товщина стінки 1,5 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Можливість регулювання опор по висоті | Немає |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Глибина | 800 см |
| Глибина в складеному вигляді | 1000 мм |
| Довжина: | 800 см |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Отвір у стільниці для парасольки | Немає |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл складаний. |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
| Ширина | 800 |
| Ширина в складеному вигляді | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴
