Комплект - стіл для пікніка антивандальний.
Відмінне рішення для заміського будинку, дачі, бази відпочинку, парку.
Перфорований метал. Порошкове, всепогодне, полімерне, молоткове покриття. Колір - сірий або антрацит.
Рама виготовлена з труби діаметром 60 мм, стільниця і лавочки з листа 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Тексило |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Відкрита бесідка |
| Форма даху | Двухскатная |
| Форма основи | Багатогранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 100 ₴


Відправка з 19 квітня 2026