
Паркова лавка Rud "Граффетта-А" 1600 мм натуральне дерево
7 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 700049
Відправка з 07 червня 2026+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зігнута в декількох площинах, на дорновому трубогибі з ЧПУ труба, має складну форму, яка дозволяє експлуатувати виріб в найскладніших і жорстких умовах .
Підвищена корозійнність і зносостійкість трубної конструкції досягається завдяки застосуванню порошкової поліетиленової термопластичної фарби. Термін служби термопластичної фарби, без зміни кольору і структури - мінімум 25 років, так заявляє Стокгольмський інститут корозії.
Брус просочений напівматовим прозорим лессуючим антисептиком і лаком в два шари "Renner" Італія. Це високоякісне покриття з легким блиском, розроблене для гладких дерев'яних поверхонь і столярних виробів. Прекрасне покриття, як декоративне, так і захисне. Перешкоджає виникненню тріщин, здуття і відшарування. Ідеально підходить для садового приладдя. Покриття має натуральні кольори дерева з привабливим легким блиском. Утворює прозоре, мікропористе покриття, що дозволяє деревині «дихати». Володіє водовідштовхувальними властивостями, захищає дерево від УФ-променів і не дає поверхні вигоряти. Містить фунгіцидні та ангіцидні добавки.
Дошка - карпатська смерека товщина 40 мм
Труба 38х1,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1000 мм |
| Висота сидіння | 440 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Кількість посадочних місць | 4 |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Матеріал виготовлення | Дерево, Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка зі спинкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴




