Розмір м'якої частини 1800х550х100
У цій моделі використано лише українські матеріали.
Поролон товщиною 80 мм
Тканина Антрацит (Україна) 70% поліестер 30% бавовна. Універсальна, сумішова тканина з водовідштовхувальним просоченням. Завдяки цьому просоченню, тканина перешкоджає швидкому намоканню виробу. З легким блиском, приємна на дотик. Повітропроникна, дозволяє комфортно працювати в умовах високої вологості, опадів та різної температури.
В комплекті
М'яка частина 1 шт
Дах 1 шт
Валики (поролон) 2 шт
Подушки (холофайбер) – 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 500 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина з водовідштовхувальним просоченням |
| шт | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴

