
Москітна сітка для гойдалок садових Rud Spring Swing на основі 57 труби
4 300 ₴
- Під замовлення
- Код: s-ssm_60
Відправка з 19 квітня 2026+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Звертаємо Вашу увагу, що гойдалка, зображена на фотографії, НЕ ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКТАЦІЮ.
Комплектація:
- москітна сітка для гойдалки на основі 57 труби - 1 шт. (універсальна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр несучої труби | 45 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Гобелен |
| Опора | дугоподібна |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 1500 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 800 мм |
| Глибина сидіння | 600 мм |
| Ширина сидіння | 1600 мм |
| Ширина спинки | 1600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴
