
Сонячна панель AXIOMA energy AXM144-16-182-585N 585Вт N-type
4 127,40 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 19,852
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сонячна батарея 585Вт N-type, AXM144-16-182-585N, AXIOMA energy, MBB half cell– це інноваційна сонячна панель нового покоління з надзвичайним коефіцієнтом корисної дії (ККД) 22,67%, що досягається завдяки використанню високоефективних N-type сонячних елементів. Модель AXIOMA energy AXM144-16-182-585N є ідеальним вибором для потужних сонячних електричних систем, забезпечуючи стабільну та ефективну роботу в умовах як основного, так і резервного живлення.
Основні характеристики:
Потужність: 585 Вт
ККД: 22,67%
Розміри (мм): 2278 x 1133 x 35
Напруга при максимальній потужності (Uр): 42,55 В
Ток при максимальній потужності (Ip): 13,75 А
Напруга при короткому замиканні (Uxx): 51,50 В
Ток при короткому замиканні (Iкз): 14,52 А
Вага: 28 кг
Ця панель є оптимальним вибором для встановлення у високопродуктивні сонячні електростанції, що потребують надійного і стабільного джерела енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| ККД, не менше | 22.67 % |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Потужність | 585 Вт |
| Напруга холостого ходу | 51.5 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 1133 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 127,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.

