-15%

Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-10K-SG04LP3-EU WI-FI, 10кВт, трифазний
105 000 ₴
89 250 ₴
- В наявності
- Код: 36486
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG04LP3-EU WI-FI - цей інвертор може автоматично комбінувати входи від сонячних панелей, електромережі та акумуляторів, вибираючи найбільш оптимальне джерело в залежності від умов, що складаються. Це дозволяє максимізувати ефективність використання енергії та знизити витрати.
Деякі ключові технічні характеристики цієї моделі:
- Номінальна потужність 10 кВт, пікова потужність 11 кВт
- Трифазний, з можливістю паралельної роботи
- MPPT зарядний пристрій з 2 (+1) трекерами
- Високий ККД 97%
- Широкий діапазон вхідної напруги постійного струму 160-650В
- Максимальний струм заряду 190А (від мережі та сонячних панелей)
- Підтримка різних типів акумуляторів: GEL, AGM, LiFePO4, Li-ion
- Інтелектуальні інтерфейси: RS232, USB, RS485, WiFi, CAN
Всі ці характеристики показують, що даний гібридний інвертор є передовою та технологічною моделлю, призначеною для високоефективного використання енергії від поновлюваних та традиційних джерел. Його здатність "підмішувати" енергію з різних джерел демонструє високий рівень інтелекту та адаптивності, забезпечуючи оптимальну роботу системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 97 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 250 ₴

