AF42 Multicolor — це сучасний багатофункційний електрокамін від європейського виробника ArtiFlame. Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігрівання.
Завдяки універсальному дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого стилю.
Модель є вдалою альтернативою традиційному дров'яному каміну за функціональними та декоративними параметрами.
Легко та швидко вбудовується в камінний портал, нішу стіни, гіпсокартонний модуль, корпусні меблі або інше спеціально підготовлене обрамлення. Підходить для використання в тумбі під телевізор.
Електрокамін виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки та енергоефективності, простий в експлуатації.
Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Реалістичний муляж поліней і звук горіння вогню створюють максимальну схожість із дров'яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд із різних кутів.
Камін швидко та рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. Інфрачервоне нагрівання не пересушує повітря. За потреби обігрівання можна вимикати.
Модель обладнана сучасним світлодіодним освітленням, що споживає мінімальну кількість електроенергії.
Керування відбувається з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі.
ArtiFlame AF42 Multicolor неодмінно стане центральним елементом інтер'єру, а також забезпечить приємну та затишну атмосферу в будинку незалежно від пори року та погоди.
Головні особливості та переваги
Стильний дизайн
Конструкція з високоякісних матеріалів
Широке панорамне скло
Звук горіння вогню
Тип встановлення: вбудований
Реалістичний ефект полум'я
Енергоощадне світлодіодне освітлення з енергоспоживанням усього 4 Вт
Технологія 3D візуалізації полум'я ідеально відтворює вигляд живого вогню
Правдоподібний муляж полінів створений за сліпкою справжніх дров
Регулювання кольору підсвітки поліній: 5 кольорів + демонстраційний режим
Регулювання кольору полум'я: 5 кольорів + демонстраційний режим
Регулювання яскравості полум'я: 5 рівнів
Регулювання швидкості полум'я: 5 рівнів
Ефективне обігрівання
Площа: до 30 квадратних метрів
Потужність: 1,6 кВт
Регулювання температури: від 17 °C до 27 °C
Інфрачервоне нагрівання
Цифровий термостат
Захист від перегрівання
Датчик відкритого вікна
Програмування автоматичного нагрівання
Зручне керування
Дистанційне з пульта
Ручне за допомогою кнопок на передній панелі
Таймер вимкнення від 30 хвилин до 9 годин
Цифровий дисплей
Індикатор функцій
Ефект полум'я працює незалежно від обігріву
Можливість використання цілий рік з обігріванням або без
Габаритні розміри
Ширина: 109,2 см
Висота: 42,5 см
Глибина: 22,5 см
Установлювальні розміри
Ширина: 106,7 см
Висота: 41,2 см
Глибина: 22,5 см
Комплект постачання
Камін
Пульт дистанційного керування
Кабель 1,5 м із виделкою
Докладна інструкція з експлуатації та встановлення
Гарантійні зобов'язання
Паковання для безпечного транспортування і зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага каміну | 21.2 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 1092 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Ефект полум'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 275 ₴






