-25%

Гібридний інвертор MUST PV18-3224VPM, 3200W, 24V, струм заряду 60A
23 500 ₴
17 625 ₴
- В наявності
- Код: 37156 / PV18-3224VPM
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гібридний інвертор MUST PV18-3224VPM – це високоякісний багатофункціональний пристрій, призначений для створення систем гарантованого електроживлення у квартирах, приватних будинках, котеджах та об'єктах малого бізнесу. Воно має можливість автономного живлення від сонячних панелей.
Основні технічні характеристики:
- Виробник: MUST
- Модель: PV18-3224VPM II
- Країна походження: Китай
- Тип ДБЖ: автономний
- Кількість фаз: 1
- Можливість паралельної роботи: ні
- Тип зарядного пристрою: MPPT
- Кількість MPPT контролерів: 1
- ККД: 98%
- Інтерфейси: RS232/USB
- Сумісність із генераторами: так
Вхідні характеристики (змінний струм):
- Форма вхідного сигналу: синусоїда
- Номінальна напруга: 230 В
- Номінальна потужність: 3200 Вт
Вихідні характеристики:
- Номінальна потужність: 3000 Вт
- Пікова потужність (5 секунд): 6400 Вт
- Вихідний струм: 14 А
- Вихідна напруга: 230 В
- Форма вихідного сигналу: синусоїда
- Частота вихідного сигналу: 50/60 Гц
Характеристики зарядно-розрядного пристрою:
- Діапазон вхідної напруги: 20-30 В
- Номінальна напруга: 24 В
- Максимальний струм заряду (мережа + сонце): 120 А
- Максимальний струм заряду від мережі: 60 А
- Максимальний струм розряду АКБ: 133 А
- Типи акумуляторів, що підтримуються: GEL/AGM/LEAD/LiFePO4/Li-ion
- Тип охолодження: активне
Вхідні характеристики MPPT (PWM):
- Номінальна потужність: 1600 Вт
- Максимальна потужність: 1600 Вт
- Діапазон робочої напруги: 30-128 В
- Діапазон вхідної напруги: 30-160 В
– Макс. напруга холостого ходу: 160 В
- Вхідний струм: 18 А
Габаритні розміри: 367.4 x 254.5 x 103 мм
Маса: 5.5 кг
Умови експлуатації:
- Робоча температура: 0 - +50°C
- Температура зберігання: 0 - +50°C
- Клас захисту: IP21
Цей гібридний інвертор є високоефективним та багатофункціональним пристроєм, призначеним для створення автономних систем електропостачання різного призначення. Вбудований РК-дисплей дозволяє легко контролювати та керувати роботою системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Допустима пікова потужність | 6400 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 625 ₴
