Мережевий трифазний інвертор Stromherz S-30K-UA нового покоління створений з використанням передових технологій та інженерних рішень. Цей інноваційний продукт має низку унікальних характеристик, які роблять його однією з найкращих пропозицій на ринку фотоелектричних інверторів.
Основні технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 30 кВт
- Максимальна потужність ФЕМ, що рекомендується: 48 кВт
- 4 МРРТ-трекери з діапазоном 180-1000 В
- Можливість підключення до 8 стрінгів на один трекер
- Максимальна вихідна потужність: 55 кВт
- Максимальна вхідна напруга DC: 1100 В
- Номінальна вихідна напруга AC: 380/400 В, 3 фази
- Максимальний вихідний струм: 47,8 А
- Ефективність: до 98,8%
- Широкий діапазон робочих температур: від -30 ° C до +60 ° C
- Захист від широкого спектру можливих неполадок
- Інтелектуальна система управління та смарт-вентилятори для ефективного охолодження
- Підтримка сучасних протоколів передачі: CAN, RS485, WiFi/LAN
Цей інвертор нового покоління поєднує високу продуктивність, надійність та інтелектуальні функції управління, роблячи його оптимальним рішенням для сучасних фотоелектричних систем. Його передові технічні характеристики та інноваційні функції роблять його однією з найкращих пропозицій на ринку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stromherz |
| Країна виробник | Австрія |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Допустима пікова потужність | 30000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 98.8 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 129 ₴

