
ITAL Душовий трап пластиковий сірий 700*70*67 мм (блістер)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1047225 / IT13-FT01/700
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трап для душу ITAL 70 см IT13-FT01/700 забезпечить ефективне зливання води в душовій кабіні, басейні або інших вологих приміщеннях. Корпус трапу виготовлений із міцного пластику, а грати - із стильної нержавіючої сталі, що гарантує тривалий термін служби та привабливий зовнішній вигляд.
Установка трапу здійснюється разом із укладанням плиткової підлоги, яку необхідно укласти з невеликим ухилом до трапу для швидкого відведення води в каналізацію. Висока пропускна здатність трапу в 30 л/хв забезпечує швидке зливання, а вбудований сухий затвор захищає від неприємних запахів з каналізації.
Трап оснащений фільтром, який запобігає попаданню сміття та волосся у каналізацію. Він легко розбирається та чиститься для підтримки оптимальної працездатності. Матеріали, з яких виготовлений трап, стійкі до вологи та забезпечують тривалий термін служби.
Мінімалістичний дизайн трапу в нержавіючому виконанні дозволяє гармонійно вписати його в будь-який душовий інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.72 кг |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Призначення сифона | Для піддону, Для душової кімнати |
| Швидкість зливу | 30 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Вихідний патрубок | Так |
| Нержавіюча чашка | Ні |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
