
Кухонна мийка GAPPO GS 4444-6 (чорний)
5 978 ₴
- В наявності
- Код: 1045126
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна мийка GAPPO GS 4444-6 – це квадратне мийка з нержавіючої сталі SUS 201 товщиною 0,8 мм.
Мийка має розмір 440*440 мм та глибину 215 мм.
Вона оснащена сифоном та коландером, а її поверхня виконана у матово-чорному кольорі з використанням технології PVD покриття. Монтаж можливий врізний, установка під або над стільницею.
Ця мийка призначена для однієї чаші.
Цей продукт від GAPPO – надійний та якісний вибір для вашої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gappo |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 21.5 мм |
| Глибина чаші | 440 мм |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Коландер | Так |
| Сіфон | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 978 ₴
