Якщо ви віддаєте перевагу будувати «на повіки», то для монтажу системи «тепла підлога» вам стане в пригоді зігрівальний кабель ETC 20-1400 від Extherm. Цей товар має найвищі показники надійності, адже він має тефлонову оболонку, яка надійно захищає двожильну струмопровідну серцевину. До того ж як матеріал для виготовлення внутрішнього ізолювального шару, також використовується тефлон. Завдяки цьому, цей варіант зігрівального кабелю повністю захищений від локального перегрівання та подальшого перегоряння.
Переваги Extherm ETC 20-1400
Пропонований варіант зігрівального кабелю вирізняється:
практичністю;
довговічністю;
стійкістю до будь-якого зовнішнього впливу;
високою ефективністю;
простотою в монтажі;
доступною вартістю (з урахуванням того, що тільки гарантійний термін цього товару становить десять років).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 70 м |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 9 кв.м |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 462 ₴


