
Гречий кабель Extherm ETC ECC ЕСО 20-200
3 446 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встановлення системи «тепла підлога» стає дедалі популярнішим. Під час використання якісних комплектуючих такий спосіб обігрівання приміщення вирізняється ефективністю й комфортністю. У нашому каталозі є всі варіанти якісного гріючого кабелю, як-от Extherm ETC 20-200.
Це універсальний і потужний товар, який годиться для укладання в приміщеннях із високим ризиком затоплення або впливу агресивних речовин. Верхня оболонка створена з тефлону, завдяки чому струмопровідні жили надійно захищені.
Товар можна замовити в будь-якій кількості від десяти метрів, тому його можна брати для монтажу в одному приміщенні або в загальній будівлі.
Переваги Extherm ETC 20-200
Пропонований варіант зігрівального кабелю ETC 20-200 вирізняється:
надійністю;
високим ступенем захисту;
наявністю двох струмопровідних жил;
простотою монтажу;
довговічністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446 ₴

