Це обладнання призначене для складських, промислових та інших приміщень із високою запиленістю повітря. Корпус виготовлений з особливого поліпропілену, який забезпечує підвищену міцність за малої ваги виробу.
Основні характеристики тепловентилятора Reventon Farmer HCF
Під'єднання здійснюється до вже наявної водяної системи опалення, яка забезпечує теплом теплообмінник.
Має знижений рівень шуму та вібрації.
Виріб не реагує з більшістю активних хімічних сполук. А теплообмінник має антибактеріальне покриття.
Можливе встановлення у вертикальній та горизонтальній площині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 44300 |
| Призначення | Промисловий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4600 куб. м/год |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 443 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 47 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 713,52 ₴

