Вам необхідно опалювати цех або склад? Тепловентилятор ТМ Reventon HC45-3S призначений для опалення приміщень технічного призначення. Має поліпшені шумоізоляційні властивості і знижений рівень вібрації. В комплект входить консоль. Розмір - 598 × 636 × 340 мм.
Відмітні особливості тепловентилятора
Стійкий до негативного впливу масел і інших активних хімічних речовин.
Має легкий вага і міцний корпус.
Можлива установка в вертикальній і горизонтальній площині.
Теплообмінник із сплаву міді і алюмінію, поворотні жалюзі і потужний вентилятор забезпечують високу ефективність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 55600 |
| Призначення | Промисловий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 3600 куб. м/год |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 556 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 43.3 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 191,60 ₴


