
Тепловентилятор Reventon HC30-3S 26 кВт
19 077,30 ₴
- В наявності
- Код: WHHC30-3S-RH-1948
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлений тепловентилятор польського виробництва використовується для обігріву технічних приміщень різного призначення. Підключається до водяної системи опалення і завдяки вбудованому вентилятору тепле повітря подається назовні. В комплект входить консоль. Розмір - 598 × 636 × 340 мм.
Відмітні особливості тепловентилятора Reventon HC 30
Корпус виготовлений зі спеціального полімеру, внутрішні лопаті осьового вентилятора металеві, а захисна сітка оцинкована.
Теплообмінник виготовлений зі сплаву міді та алюмінію.
Завдяки матеріалам виготовлення має низьку вібрацію і рівень шуму.
Довговічний корпус стійкий до різних агресивних впливів хімічних речовин.
Спеціальний кронштейн дозволяє закріпити виріб на вертикальній або горизонтальній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 34900 |
| Призначення | Промисловий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4000 куб. м/год |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 349 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 26.4 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 077,30 ₴

