Греча мат DEVIcomfort 150T, в основі якого розміщений кабель двожильний. Мата може бути застосована для встановлення безпосередньо під фінальне покриття підлоги. Мала товщина кабелю дає економити на висоті підлоги. Час прогрівання приблизно 30 хвилин.
Кабель має суцільний алюмінієвий екран і тефлонову ізоляцію
Технічні характеристики нагрівального мата:
Мережа — 220 — 230 В
Розміри мата — 0,5х14,0 м.
Площа покриття ― 7,0 м.кв
Потужність — 961-1050 Вт
Кабель живлення ― 4 м.
Min. температура монтажа ― 5 °C
Гречий кабелю — 4,0 мм.
Опір, відхилення ― ±10%
До першого увімкнення теплої підлоги має пройти 21 день після укладання плитки, для повного висихання клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 150 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 483,20 ₴

