Дана інфрачервона плівка є основною складовою при організації теплої підлоги. Укладається під паркет, ламінат, лінолеум. Плівка застеляється на всю вільну площу кімнати (не монтується у місцях, де буде стояти важка меблі: гарнітури, шафи, ліжка).
Опис інфрачервоної плівки
Нагрів відбувається протягом 5-10 хвилин з моменту включення.
Швидкість монтажу і при необхідності демонтажу.
Не сушить повітря, не піднімає висоту підлоги.
Мале споживання електрики.
Переваги співпраці з SKR-Group
Проводимо безкоштовну кваліфіковану консультацію.
Розраховуємо системи опалення, вентиляції, електропостачання.
Здійснюємо монтаж і подальше обслуговування даних систем.
Для отримання детальної інформації щодо товарів і послуг, звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті, електронною поштою або залиште заявку на зворотний дзвінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальна споживана потужність | 220 Вт/м.кв. |
| Призначення | Для підлоги |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Температура плавлення термоплівки | 120 град. |
| Товщина плівки | 0.33 мм |
| Ширина плівки | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴

