Кабель нагрівальний двожильний In Term призначений для монтажу в стяжку завтовшки 3-7 см. Кабель можна використовувати як для основного опалення, так і для комбінованого. Приблизно час прогрівання підлоги — 40-60 хвилин, залежно від товщини стяжки, потужності кабелю тощо. Для економії електроенергії та простоти керування, нагрівальний кабель рекомендується використовувати разом із терморегулятором (механічним, цифровим, програмованим).
Крок укладання кабелю від 6 до 12 см.
Кабель монтується на монтажну стрічку або на сітку.
Вмикати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідний для повного висихання стяжки.
Технічні характеристики кабелю:
Напруга — 230 В
Площа укладки — 11,6 - 13,9 м.кв
Потужність — 2330 Вт
Мережевий кабель — 4 м.
Допустима температура під час монтажу ― 5 °C
Допустимий радіус вигину — 6 діаметрів кабелю
Товщина кабелю — 4 мм.
Відклонення опору — ±10%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-Term |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 116 м |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 6 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 510 ₴

