
Тонкий нагрівальний кабель Fenix тепла підлога ADSV 10 Вт/м 1,1 м2 200W під плитку
2 940 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви хочете встановити систему «тепла підлога» у ванній, коридорі або на кухні, вам знадобиться нагрівальний кабель, розрахований на монтаж під кахель. Адже саме плитка є оптимальним варіантом покриття для підлоги в зазначених приміщеннях. У наявності якісний варіант кабелю, а саме продукція Fenix (ADSV 10 Вт/м, 1,1 м2, 200W). Цей товар довговічний, зручний у монтажі та має доступну вартість.
Товар пропонується як гуртовими партіями, так і поштучно (в одному пакованні довжина кабелю становить 18,9 метра).
Переваги кабелю Fenix ADSV
Пропонований чеський кабель «Фенікс» вирізняється:
високою швидкістю нагрівання;
мінімальним діаметром;
підвищеною безпекою в процесі експлуатації;
чудовими показниками гнучкості;
, економністю і простотою монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 18.9 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴
