
Нагрівальний кабель Hemstedt тепла підлога DR 7.7 m2 1200 W під плитку або кахель
13 670 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонкий кабель Hemstedt використовується для укладання в плитковий клей безпосередньо під кахель або плитку. Так як товщина кабелю всього 4,5 мм, це дозволяє заощадити на товщині підлоги. Ще один плюс цього кабелю - швидке прогрівання. Вже після 15-20 хвилин Ви відчуєте тепло, що виходить від підлоги. У поєднанні з програмованим терморегулятором час прогріву взагалі не відчути.
Кабель монтується на монтажну стрічку або на сітку, безпосередньо перед укладанням кахлю або плитки.
Включати теплу підлогу можна лише через 21 день, після укладання кахлю. Це пов'язано з необхідністю повного висихання клею, щоб плитка не потріскалася і не просіла.
Технічні дані кабелю:
Напруга - 230 В
Площа укладання - 7,7 м.кв
Потужність ― 1200 Вт
Мережевий кабель ― 4 м.
Допустима температура монтажу ― 5 С
Допустимий радіус вигину ― 6 діаметрів кабелю
Допуски опору - ±10%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 96 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 670 ₴
