
Нагрівальний кабель Hemstedt тепла підлога DR 4.3 m2 675 W під плитку або кахель
9 720 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний і потужний варіант нагрівального кабелю на 675 W від німецької компанії Hemstedt. Товар розрахований на монтаж безпосередньо під кахель, що дає змогу використовувати його у ванній, кухні, коридорі та інших приміщеннях, де як покриття заплановано використання плитки.
Hemstedt DR 4.3 m2 пропонується як поштучно (1 одиниця товару являє собою 54 метри кабелю), так і великими партіями. Завдяки цьому продукцію можна замовляти як для ремонту приватної резиденції, так і для масштабного багатоповерхового будівництва.
Переваги кабелю Hemstedt 675 W
Пропонований варіант нагрівального кабелю Hemstedt 675 W вирізняється:
потужністю;
довговічністю;
високою ефективністю, завдяки дивовижній швидкості нагрівання;
підвищеною безпекою;
простотою монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 54 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴
