
Нагрівальний кабель Hemstedt тепла підлога DR 2,4 m2 375 W під плитку або кахель
6 180 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний і довговічний варіант нагрівального кабелю з маленьким діаметром. Товар Hemstedt DR 2,4 m2, 375 W розрахований на монтаж прямо під кахель, тож ви зможете без проблем забезпечити тепла підлога в кухонному, ванні. Також цей товар підійде для передпокою й будь-якого іншого місця, де як покриття використовується плитка.
Продукція пропонується як поштучно (має на увазі 1 одиницю товару на 30 метрів), так і гуртовими партіями. Завдяки цьому кабель можна замовити для ремонту особистого житла або масштабного будівництва.
Переваги кабелю Hemstedt на 375 W
Пропонований варіант нагрівального кабелю Hemstedt, розрахованого на 375 W, вирізняється:
гнучкістю;
довговічністю;
безпекою в експлуатації;
швидкотою нагрівання;
простотою монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 30 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 180 ₴
