Тонкий кабель Hemstedt використовується для укладання в плитковий клей, безпосередньо під кахель або плитку. Так як товщина кабелю всього 4,5 мм це дозволяє заощадити на товщині підлоги. Ще один плюс цього кабелю ― швидкий прогрів. Вже після 15-20 хвилин Ви відчуєте тепло виходить від підлоги. У поєднанні з програмованим терморегулятором час прогріву взагалі не відчути.
Кабель монтується на монтажну стрічку або на сітку, безпосередньо перед укладанням кахель або плитки.
Включати тепла підлога можна тільки через 21 день, після укладання кахлю. Це пов'язано з необхідністю повного висихання клею, щоб плитка не потріскалася і не просіла.
Технічні дані кабелю:
Напруга ― 230 В
Площа укладки ― 1,9 м. кв
Потужність ― 300 Вт
Мережевий кабель ― 4 м.
Допустима температура монтажу ― 5 З
Допустимий радіус вигину ― 6 діаметрів кабелю
Допуски опору ― ±10%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 24 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴

