Зарядний пристрій [Артикул] використовують для заряджання літій-залізо-фосфатних акумуляторів. Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм/постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидке заряджання АКБ без ризику перезарядження. Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендується заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ. Технічні характеристики. Вхідна напруга: AC [Входное напряжение, V] V; Вихідна напруга: [Выходное напряжение, V] V; Вихідний струм: [Выходной ток, A] A; Індикація: [Индикация]. Гарантії та доставка. Доставка товару здійснюється по всій території України у строк від 1 до 5 робочих днів. Гарантія [Гарантия, мес] міс. Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни та спосіб доставки, а також форма оплати замовлення обумовлюються під час оформлення замовлення. Повернення та обмін товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживача".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3,79 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 256 |
| Вихідна напруга | 3.2 В |
| Вихідний струм | 80 A |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 502 ₴





