Зарядний пристрій LiFePO4 60V (73V)-10A-600W призначено для заряду Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм / постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку АКБ без ризику перезарядження. Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендовано заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ. Гарантии и доставка. Доставлення товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс. Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни й спосіб доставлення, а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення. Повернення та обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,45 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідна потужність | 600 |
| Вихідна напруга | 60 В |
| Вихідний струм | 10 A |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 V |
| Тип | зарядні пристрої |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 688 ₴








