-12%

Гібридний інвертор Deye SUN-06K-SG05LP1-EU WI-FI, (6 кВт, 1 фаза, 2 MPPT, LV)
49 000 ₴
43 120 ₴
- В наявності
- Код: 38060
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гібридний інвертор SUN-06K-SG05LP1-EU Deye WiFi (6 kW, 1 фаза, 2 MPPT, LV) – це високопродуктивний гібридний інвертор, який підтримує широкий спектр акумуляторних батарей, включаючи AGM, GEL, LiFePO4 та Li-ion. Він має діапазон напруги батареї 40-605В і може заряджати/розряджати до 135А/135А відповідно.
Інвертор оснащений зовнішнім датчиком температури та має триступінчасту криву заряду з вирівнюванням. Для літій-іонних акумуляторів він може самостійно адаптуватися до системи керування батареями (BMS).
На вхідній стороні інвертор підтримує максимальну вхідну потужність постійного струму 7800Вт і MPPT напругу в діапазоні 150-425В. Кількість трекерів MPPT – 2, по 1 вхідній гілки на трекер.
На виході інвертор номінально видає 6000Вт, а максимально – 6600Вт, зі струмом до 30А. Він оснащений інтелектуальною системою охолодження та має низький рівень шуму не більше 30дБ.
Інвертор відповідає широкому спектру світових стандартів і має всі необхідні захисні функції, включаючи захист від острівного режиму, зворотної полярності, навантаження, короткого замикання та ін.
В цілому, SUN-06K-SG05LP1-EU Deye WiFi є надійним та високопродуктивним гібридним інвертором, який підходить для широкого спектру сонячних електростанцій як для приватного, так і для комерційного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 120 ₴

