-5%

Камінокомплект ArtiFlame Toscana AF23S russet з обігрівом і звуком горіння вогню
26 500 ₴
25 175 ₴
- В наявності
- Код: Toscana AF23S R
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Toscana AF23S russet – це багатофункціональний камінокомплект універсального застосування від європейського виробника ArtiFlame. Вирізняється високим рівнем реалістичності та технологічності, має естетичний зовнішній вигляд і ефективну систему обігріву. Завдяки вишуканому дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр. Модель є вдалою альтернативою традиційному дров'яному каміну за функціональними та декоративними параметрами. Камінокомплект виготовлений із високоякісних матеріалів, відповідає вимогам безпеки й енергоефективності, простий в експлуатації. Матеріал камінного порталу – МДФ – здатний витримувати не лише значні перепади температур і підвищену вологість, але й більш стійкий до навантажень, ніж аналоги з цільної деревини. Портал покритий декількома шарами фарби та лаку. Ефект полум'я ідеально відтворює справжній вогонь. Муляж полін і звук горіння вогню створюють максимальну подібність з дров'яним каміном. Широке панорамне скло забезпечує чудовий огляд з різних кутів. Камін швидко і рівномірно обігріває приміщення площею до 30 квадратних метрів у заданому діапазоні від 17 °C до 27 °C. За потреби обігрів можна відключати. Модель оснащена сучасним світлодіодним освітленням, що споживає мінімальну кількість електроенергії. Керування здійснюється з пульта дистанційного керування або за допомогою кнопок на передній панелі. Легко збирається, всі етапи монтажу детально відображені в ілюстрованій інструкції. Камінокомплект ArtiFlame Toscana AF23S russet неодмінно стане центральним елементом інтер'єру, а також забезпечить приємну і затишну атмосферу в оселі. Головні особливості та переваги Стильний дизайн Конструкція з високоякісних матеріалів Широке панорамне скло Звук горіння вогню Тип встановлення: пристінний Реалістичний ефект полум’я Енергоощадне світлодіодне освітлення з енергоспоживанням всього 4 Вт Технологія візуалізації полум'я ідеально відтворює вигляд живого вогню Регулювання яскравості полум’я: 3 рівні Ефективний обігрів Площа: до 30 квадратних метрів Потужність: 1,8 кВт Регулювання температури: від 17 °C до 27 °C Цифровий термостат Захист від перегріву Датчик відчиненого вікна Програмування автоматичного обігріву Зручне керування Дистанційне з пульта Ручне за допомогою кнопок на передній панелі Таймер вимкнення від 30 хвилин до 6 годин Цифровий дисплей Індикатор функцій Ефект полум’я працює незалежно від обігріву Можливість використання цілий рік з обігрівом або без Габаритні розміри Ширина: 106,6 см Висота: 92,5 см Глибина: 37 см Комплект постачання Камін Портал Пульт дистанційного керування Елементи кріплення Детальна інструкція з експлуатації та встановлення Гарантійні зобов’язання Опакування для безпечного транспортування і зберігання Додаткова інформація Гарантія: 12 місяців Маса нетто: 36,3 кг Діагональ вогнища: 23 дюйми Колір камінного порталу: russet
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага каміну | 36.3 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Облицювальний матеріал каміна | Дерево |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Розташування каміна | Пристінне |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 925 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 1066 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Ефект полум'я | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Модерн, Сучасна класика |
| Колір | Russet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 175 ₴









