-5%

Елєкс Ампер У 9-1/40 V2.1 Однофазний стабілізатор напруги (9 кВА/40А)
15 900 ₴
15 105 ₴
- Під замовлення
- Код: 3
Відправка з 19 квітня 2026+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар під замовлення.
Термін поставки: 4-6 тижнів після оформлення замовлення та оплати.
Точні терміни можуть дещо варіюватися залежно від постачальника.
Стабілізатор напруги Елєкс Ампер У 9-1-40 v2.1:
Однофазний стабілізатор напруги Аміпер У 9-1/40 v2.1 з 9-ма ступенями автоматичного регулювання призначений для безперервного забезпечення стабілізованою напругою електроспоживачів з сумарною потужністю навантаження до 9 кВт (9000 Вт), що підключаються до електричної мережі 220 В з частотою 50 Гц. Забезпечує захист електроустаткування від перепадів та різких стрибків напруги в електромережі, перевантажень по струму. Використовується для захисту приладів, пристроїв та обладнання у приватних будинках, квартирах, офісах. Встановлюється у закритих опалювальних приміщеннях.
Стабілізатор напруги Ампер 9-1-40 v2.1, виробництва компанії Елєкс, є мікропроцесорним швидкодіючим пристроєм і розрахований на цілодобовий режим роботи. Кріпиться на стіну (на задній стінці є кронштейни). Корпус має вентиляційні отвори, що сприяє охолодженню електронних компонентів схеми. Індикація, встановлена на передній панелі, дозволяє відстежувати в режимі реального часу параметри електричної мережі на вході та виході стабілізатора. Відсутність рухомих деталей, що зношуються, продовжує термін служби і підвищує надійність апарату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елікс |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 105 ₴
