Цей різновид гріючого кабелю призначений для обігрівання підлоги у ванній кімнаті, кухні, коридорі та навіть лоджії. Може бути використане як основне джерело тепла, так і допоміжне. Керування кабелем Extherm ETC 20-2000 і регулювання температури здійснюється за допомогою термостата, який ви також зможете придбати на нашому сайті. Він забезпечить комфорт і тепло для вашої родини!
Відмітні риси виробу
В основі лежить кабель із двома струмопровідними жилами, які забезпечують вищу потужність.
Як внутрішній захист використовується тефлонове покриття.
Завдяки надійності ізоляційного матеріалу запобігає локальному перегріванню та перегорянню кабелю.
Спеціальний захисний екран надійно захистить від фізичних пошкоджень і впливу ультрафіолету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extherm |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Діаметр кабелю | 5 мм |
| Довжина кабелю | 100 м |
| Ізоляція | Тефлон |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Площа обігріву | 13 кв.м |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 847 ₴


