Кабель саморегулювальний ELTRACE Traceco виробництва Франція. Кабель складається з 2 жил, відстань між ними заповнений температурозалежним матеріалом, який реагує на коливання температури. Під час підвищення температури матеріал розширюється й кабель втрачає потужність. Коли температура опускається, матеріал стискається й кількість струмопровідних частин збільшується, у такий спосіб збільшуючи потужність кабелю.
Цей кабель має посилену ізоляцію й не сприйнятливий до впливу ультрафіолетового випромінювання.
Сфера застосування цього кабелю досить широка: обігрівання дахів, покрівлі, водостоків, зливівок, жолобів, труб та інше.
Для під'єднання "самера" із мережі необхідна спеціальна муфта, що з'єднує грівальний і мережевий кабелі. Запускається окремо.
Основні переваги цього кабелю:
можливість застосовувати більшу довжину;
не обов'язково застосовувати з автоматикою
змінна потужність, що унеможливлюється перегрівання.
Гарантія — 5 років;
Технічні характеристики ELTRACE Traceco 20W:
Виробник — Франція;
Потужність — 20 Вт/м. пог.
Тип — саморегулювальний кабель;
Переріз — 4,9х13 мм;
Діаметр вигину — 5 см;
Макс. температура — 65 градусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltrace |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 20 Вт/м |
| Сфера застосування системи | Обігрівання покрівлі та водостоків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


