Тепловентилятор Reventon HC 35 (Польща) використовується для опалення виробничих приміщень, сто, теплиць, складів тощо. Тепловентилятор під'єднується до водяної системи опалення. Завдяки теплоносіям повітря всередині приладу нагрівається, а вбудований вентилятор спрямовує його в потрібну сторону. Регулювання напрямку потоку повітря регулюється поворотними шлюзами.
Матеріал корпусу тепловентилятора Reventon зроблений зі спеціального поліпропілену EPP. Цей матеріал надає легкості конструкції, водночас є досить міцним. Завдяки цьому матеріалу так само поліпшуються вібраційні якості та шумоізоляційні. Матеріал не вступає в реакцію з більшістю матеріалів і олій.
Теплообмінник зроблений із мідно-алюмінієвого сплаву. Максимальна температура теплоносія 120 градусів, тиск 1,6 МПа.
Лопаті осьового вентилятора зроблені металевими. Захисна решітка оцинкована. Ступінь захисту двигуна IP54.
Поворотний кронштейн дає змогу вішати тепловентилятор як на горизонтальну, так і вертикальну поверхні. До комплекту входить консоль.
Технічні характеристики Reventon HC 35:
Виробник — Польща;
Потужність — 12.9 - 33.9 кВт;
Витрата повітря — до 4000 м.куб/год;
Макс.строю повітря — 25 м;
Рядність теплообмінника — 2 рядя;
Макс.температура теплоносія — 120 ºC
Макс. тиск — 1,6 МПа;
Напруга — 220 В;
Номінальний струм — 0,82 А;
Потужність двигуна — 180 Вт;
Ступінь захисту — IP 54;
Діаметр патрубків — 3/4";
Розмір — 598 × 636 × 340 мм.
Вага — 12,5 кг.
Гарантія на корпус довічна, на решту обладнання — 3 роки.
Окремо тепловентилятор Reventon можна укомплектувати регулятором швидкості, термостатом, конфузором, 4 сторонніми жалюзами й багатьом іншим, залежно від технічних завдань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 40100 |
| Призначення | Промисловий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4000 куб. м/год |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 401 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 33.9 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 128,72 ₴


