Представлений тепловентилятор Reventon HC 20 застосовується для обігріву виробничих цехів, теплиць, складів та інших технічних приміщень. Виріб легко підключається до водяної системи опалення і забезпечує необхідну температуру повітря. В комплект входить консоль. Розмір - 598 × 636 × 340 мм.
Характерні відмінності продукту
Нагрівання повітря відбувається всередині приладу за допомогою теплоносія. Для подачі теплого повітря назовні використовується вентилятор.
Потік повітря легко регулюється за допомогою поворотних жалюзі.
Корпус виготовлений з ЕРР, що гарантує міцність корпусу, легкість і підвищені вібраційні і теплоізолюючі властивості.
Інертний до дії більшості хімічно активних речовин.
Можлива установка на вертикальну і горизонтальну поверхню.
На корпус надається довічна гарантія, на внутрішнє обладнання — 3 роки.
Тепловентилятор Reventon HC 20 стане прекрасним рішенням для обігріву технічного приміщення. Надійний і довговічний, він повністю окупить витрати на його придбання!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Reventon |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 185 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Потужність обігріву (Вт) | 28400 |
| Призначення | Промисловий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 4100 куб. м/год |
| Рекомендована площа приміщення (кв.м) | 284 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Теплова потужність | 22.4 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 858,32 ₴


