Гребальний кабель двожильний DEVI застосовується для укладання в стяжку завтовшки 3-7 см. Призначення кабелю — основне нагрівання або в поєднанні з іншими джерелами тепла. Оскільки кабель розташований у стяжці, то на нагрівання підлоги знадобиться приблизно 40-60 хвилин.
Кабель DEVIflexTM 18T має суцільний алюмінієвий екран.
Кабель укладається з кроком від 6 до 12,5 см.
Гарантія — 20 років.
Вмикати тепла підлога можна після закінчення 3 тижнів. Приблизно такий час необхідний для того, щоб стягування встояло.
Основні характеристики кабелю:
Мережа — 220-230 В
Площа покриття — до 2.0 м.кв
Потужність — 250 - 270 Вт
Живильний кабель — 3 м.
Мін. температура монтажу — 5 С
Діаметр вигину — 4,2 см.
Діаметр кабелю — 7,0 мм.
Відклонення опору — ±10%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 7 мм |
| Довжина кабелю | 15 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 18 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 417,60 ₴

