Тонкий нагрівальний кабель Fenix призначений для монтажу під плитку, у плитковий клей. Товщина кабелю приблизно 4 мм. Це дає змогу заощаджувати на товщині підлоги та на часі прогрівання ( всього 15-20 хвилин і підлога тепла).
Крок укладання кабелю - 6 - 8 см.
Технічні характеристики грючого кабелю:
Напруга — 230 В
Довжина кабелю - 11,4 м.
Площа укладки — 0,7-0,9 м.кв
Потужність — 120 Вт
Мережевий кабель — 4 м.
Допустима температура під час монтажу ― 5 °C
Товщина кабелю — 4 мм.
Відклонення опору — ±10%
Вмикати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідний для повного висихання клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 11.4 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 5 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴

