Двожильний нагрівальний мат Fenix призначений для монтажу під плитку, у плитковий клей. Оскільки товщина мата всього 4,5 мм це дає змогу заощаджувати на товщині підлоги. Час прогрівання підлоги — 15-20 хв.
Крок укладання кабелю в мате — 8 см.
Технічні характеристики нагрівального мата:
Напруга — 230 В
Ширина мата — 0,5 м.
Довжина мата — 1.6 м.
Площа укладки — 0,8 м.кв
Потужність — 130 Вт
Мережевий кабель — 4 м.
Допустима температура під час монтажу ― 5 °C
Товщина кабелю — 4,5 мм.
Відклонення опору — ±10%
Вмикати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідний для повного висихання клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 6 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴

