
Нагрівальний мат на основі двожильного кабелю Hemstedt тепла підлога DH 6,0 м2 900W під плитку
15 960 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нагрівальний мат, на основі двожильного кабелю, Hemstedt призначений для монтажу під плитку, у плитковий клей. Невелика товщина нагрівального мата дає змогу заощаджувати на товщині підлоги. Прогрівання підлоги становить 15-20 хвилин.
Крок укладання кабелю в мате — 8 см.
Нагрівальний мат має екран з алюмінію та фторполімерну ізоляцію.
Технічні характеристики нагрівального мата:
Напруга — 230 В
Ширина мата — 0,5 м.
Площа укладки — 6,0 м.кв
Потужність — 900 Вт
Мережевий кабель — 4 м.
Допустима температура під час монтажу ― 5 °C
Товщина кабелю — 4,5 мм.
Відклонення опору — ±10%
Вмикати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідний для повного висихання клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 72 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 6 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 960 ₴
