
Нагрівальний мат на основі двожильного кабелю Hemstedt тепла підлога DH 5,0 м2 750W під плитку
13 740 ₴
- В наявності
+380 (68) 480-50-50
- +380 (66) 396-02-15
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Нагрівальний мат, на основі двожильного кабелю, Hemstedt призначений для монтажу під плитку, в плитковий клей. Невелика товщина нагрівального мату дозволяє економити на товщині підлоги. Прогрів підлоги становить 15-20 хвилин.
Крок укладання кабелю в мате - 8 див.
Нагрівальний мат має екран з алюмінію і фторполимерную ізоляцію.
Технічні дані нагрівального мата:
Напруга ― 230 В
Ширина мата - 0,5 м.
Площа укладки ― 5,0 м. кв
Потужність ― 750 Вт
Мережевий кабель ― 4 м.
Допустима температура при монтажі ― 5 З
Товщина кабелю - 4,5 мм.
Відхилення опору ― ±10%
Включати тепла підлога можна тільки через 21 день. Саме такий час необхідно для повного висихання клею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Довжина кабелю | 60 м |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Кількість жил | 2 |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 6 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Екранований кабель | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 740 ₴
